Šilkinių audinių drabužiai yra ne tik prabangūs, bet ir universalūs – šilkas reguliuoja šilumą šildydamas, kai šalta, ir vėsindamas, kai karšta. Šilkiniai audiniai išsiskiria ypatingu blizgesiu, plonumu ir lengvu svoriu, kas leidžia gaminiui gražiai kristi. Dėl audinio nepaprasto švelnumo ir ypatingo išvaizdos, besiliesdami su oda, šilkiniai audiniai sukuria ypatingos prabangos pojūtį.  Tikrasis moters grožis atsiskleidžia pasipuošus šilko suknele, palaidine ar net užsirišus šilkinę skarelę.

Tvido audiniai buvo sukurti šaltesniam orui, tačiau ilgainiui austus vilnos audinius imta maišyti su kitų rūšių audiniais taip išgaunant įdomius ir išskirtinius raštus. Coco Chanel buvo pirmoji, kuri sukūrė moterišką tvido švarką – ikoninį kūrinį, trokštamą kiekvienos moters. Kiekvienais metais atsirandančios naujos tvido spalvos ir raštai tampa įkvėpimo šaltinu kiekvienai mados gerbėjai.
Mada keičiasi, bet stilius išlieka.

-Coco Chanel-

Viskozė – natūralus pluoštas, cheminiu būdu gaunamas iš celiuliozės. Šių audinių kaina yra pigesnė nei šilko, bet dažnai brangesnė nei medvilnės. Savo savybėmis viskozė yra panaši į medvilnę, bet geriau sugeria drėgmę ir yra labiau higieniškas pluoštas.
 Viskozės audinys yra lengvas, minkštas, turintis subtilų blizgesį, kas suteikia drabužiui prabangią išvaizdą. Dar viena gera savybė – vizkozė nesielektrina. Kad gaminiai geriau išlaikytų savo formą ir būtų patvaresni, dažnai viskozės pluoštas maišomas su medvilne ir poliesteriu.

Vilnonių audinių drabužiai ne tik puikiai šildo esant gūsingam orui, bet ir yra patogūs, praktiški, palyginti mažai tepūs ir dar, be viso to, stilingi. Dėl šių savybių jie yra labai populiarūs visame pasaulyje tiek moterų, tiek vyrų madoje.  Vilnos audinių sudėtis būna įvairi – ji gali būti maišyta su šilku, kas priduoda audiniui prabangos, taip pat gali būti sudėtyje sintetinio plaušo , kas suteikia gaminiui patogumo ir praktiškumo.

Medvilnė yra vienas labiausiai mėgstamų natūralių audinių, nes išsiskiria puikiomis savybėmis, pigesne kaina ir ypatingai dideliu atsparumu. Kita vertus, audinys nėra labai elastingas, greitai glamžosi ir nelabai sulaiko šilumą. Tačiau joks kitas audinys nėra toks atsparus ir jo negalima taip dažnai skalbti kaip kitų. Suausta kartu su viskoze, poliesteriu ar pan., medvilnė gali tapti minkštu, plonu ir kiek blizgiu audiniu.